Година Землі 2019

20 Март 2019

          ТОВ «Екоспецтранс» закликає мешканців Кривого Рогу долучитись до ініціативи природоохоронної громадської організації Всесвітнього фонду природи - всесвітньої кампанії - Година Землі 2019. У суботу, 30 березня 2019 року о 20:30 люди всієї планети вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажання захистити природу.

 
        Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного щодо збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Крім того, тема цьогорічної кампанії продовжує закликати встановити власний Connect2Earth ("Злови зв'язок з Землею") та підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя - чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.
 
      У 2018 році Година Землі мала безпрецедентний успіх. До неї приєдналися більше 7000 міст у 188 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок, у т.ч. Київ, Одеса, Львів, Харків, Житомир, Кривий Ріг та інші.
 
       Година Землі - це всесвітня подія, рушійною силою якої є Ваше підприємство. Просимо підтримати ініціативу, активно пропагувати дану кампанію власним прикладом та долучитися до проведення Години Землі у нашому місті через вимкнення 30 березня 2019 року о 20:30 на 1 годину світла та приладів, що не є суттєво важливими.
       І, хоча, година Землі проводиться 1 раз на рік, кожен з нас повинен пам’ятати кожен день про те, що може власними силами запобігти нанесенню шкоди оточуючому середовищу і зберегти природу, дотримуючись простих правил.
       Ми, ТОВ «Екоспецтранс», кожен день прибираємо сміття, - будьте з нами! 
 
           
 
 


Login form